Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського

«Медінприлад» ГУРТКИ,НОВИНИ

Чим займаються учасники гуртка:

Розробка нових та модернізація діючих медичних приладів, апаратів та систем. Виконання курсових проектів, розрахунково-графічних робіт, дипломних проектів, дослідження по темам магістерських дисертацій відбувається по виробничій тематиці реальних проектів підприємств зі створення нових чи модернізації діючих медичних приладів та систем. Реальне проектування та розробка блоків і вузлів медичних приладів.

Нові напрямки розвитку медичного приладобудування, метрології та інформаційно-вимірювальної техніки , автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій. Заняття гуртка проводиться на базі виробничих площадок  медичних підприємств України — ТОВ «Медінтех»(м. Київ), «Оніко» (м. Київ), «Фотоніка плюс» (м. Черкаси)


Участь у конкурсах:

14-15 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»був проведенний фінал першого в Україні конкурсу проектів оборонних технологій. Він проводиться як оборонна панель відомого в Україні фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».

На конкурсі був представлений проект “Апарат вакуумної абсорбції та санації ран“ нашої студентки Руцької Оксани.

Апарат вакуумної абсорбції та санації ран –апарат вакуумної терапія чи VAC-терапія (Vacuum–assisted closure) з санацією ран – це новітній напрямок високоефективного лікування поверхні рани, заснований на поєднані локальної дії негативного тиску та дієвого впливу дрібнодисперсних розпилених частинок з лікарськими препаратами.

Поєднання методу вакуумної абсорбції з ультразвуковим зрошенням ранової поверхні є самодоповнюючими напрямами лікування ран. Таке поєднання дає можливість пришвидшити виздоровлення пацієнтів. Це призводить до прискореного заживлення ран, раневих поверхонь, вогнепальних ран.


Контакти:
Керівник гурткаТерещенко Микола Федорович
E-mail — agfarkpi@i.ua
Телефон — +380504690764


Інформація про гуртки на сайті кафедри


Наказ про створення: №1/112 від 11.03.20

Кафедра Виробництва приладів ПБФ, КПІ ім.Ігоря Сікорського